Aktualności
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następne
2020-05-21
POPŻ 2014-2020

INFORMACJA

DOTYCZĄCA POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ

2020-04-30
Pomoc dla ofiar przemocy domowej


Ośrodek Pomocy Społecznej w Potoku Wielkim w poniższych plikach publikuje

PLAN AWARYJNY DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY DOMOWEJ W EPIDEMII KORONAWIRUSA PT. „Osobisty plan awaryjny”

2020-04-16
Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi Moduł III


Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi Moduł IIIPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim informuje, że istnieje możliwość ubiegania się przez osoby niepełnosprawne o pomoc ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w związku z epidemią koronawirusa. PFRON uruchomił realizację programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

2020-04-09
Stowarzyszenie Sursum Corda (łac. „w górę serca")

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez powiat janowski, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną i/lub nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, w tym nieodpłatne mediacje.

Celem jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, przy wsparciu prawników i doradców obywatelskich.

Oprócz świadczenia indywidualnej, darmowej pomocy - prowadzimy również edukację prawną. Dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o umieszczenie załączonych, bezpłatnych materiałów na stronach internetowych, serwisach społecznościowych i tym podobnych kanałach komunikacji, tak aby informacja trafiła do możliwie największej liczby mieszkańców.

W trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników - w czasie epidemii nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie udzielane są za pomocą środków porozumiewania się na odległość (telefon, e-mail, komunikator internetowy). 

Mamy przekonanie, że szczególnie w tym czasie dynamicznych zmian w prawie - wielu mieszkańców może mieć pytania i wątpliwości natury prawnej, w czym mogą być przydatni dostępni specjaliści. Pomoc świadczona jest w pełnym zakresie prawa, z wyłączeniem prowadzonej działalności gospodarczej.

2020-04-06
Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo,


W tym trudnym dla każdego z nas czasie Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Potoku Wielkim wraz z pracownikami składa gorące życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Życzymy Państwu zdrowia, spokoju i wielu łask Bożych od Zmartwychwstałego Chrystusa , dla każdego z Państwa.


Z poważaniem

Kierownik OPS

wraz z pracownikami

images1.jpg
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następne